Strona główna » Poligrafia

Poligrafia

Usługi poligraficzne we Wrocławiu

Jesteśmy firmą działającą w branży poligraficzno-reklamowej. Realizujemy usługi drukarskie na terenie miasta Wrocław, na terenie całej polski, świadczymy możliwość wysyłki (kurier GLS).
Stawiamy na kompleksową obsługę klienta, poczynając od pomysłu poprzez projektowanie graficzne, druk ulotek i wizytówek, dostawę produktu pod wskazany adres.
Naszą specjalnością jest profesjonalny szybki druk oraz niekonwencjonalne pomysły i nowatorskie podejście do reklamy.

Wydruki w technologiach

offset
sitodruk
druk cyfrowy
hot-print: złocenia, srebrzenia, druk wypukły

Druk wizytówek – Wrocław

Oferujemy druk wizytówek we Wrocławiu w takich technikach jak: druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk a także termodruk (druk wypukły).
Jakość naszych usług podwyższają też uszlachetnienia takie jak powlekanie kartonu folią Soft Touch a także złocenie i srebrzenie.
Możliwe także tłoczenie oraz zastosowanie wybiórczego lakieru UV. Wizytówki – Wrocław.
Druk wizytówek cyfrowych już od 50 szt.

Druk ulotek – Wrocław

Oferujemy druk ulotek reklamowych. Ulotki to najpopularniejsza forma reklamy, na którą możemy natknąć się dosłownie wszędzie. Dostępne formaty od A6 do A3, istnieje możliwość łamania (falcowanie) na trzy sposoby. Druk ulotek możliwy w technice cyfrowej i offsetowej.
Na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania dodatkowego uszlachetnienia jak np. położenie folii Soft Touch. Ulotki reklamowe – Wrocław

Druk teczek firmowych, ofertowych i toreb reklamowych – Wrocław

Teczki firmowe ofertowe są doskonałym rozwiązaniem, które pozwala zebrać i zaprezentować różne firmowe materiały, pisma, literaturę fachową itp.

Druk plakatów – Wrocław

Drukujemy plakaty na papierze o gramaturze 200g, w formatach takich jak A0, A1, A2, A3, B1, B2.
Na potrzeby klienta możemy także wykonać duże wydruki w dowolnym formacie. Istnieje także możliwość położenia dodatkowego laminatu.

druk papierów firmowych, notesów i bloczków – Wrocław

Wykonujemy Papiery firmowe z grafiką klienta. Zadruk 4 kolory.
Notesy w formatach A7 do A3. Bloczki różnej grubości, klejone zarówno po po dłuższym, jak i po krótszym boku.
Oferujemy też koperty z nadrukiem.

Druk naklejek, etykiet samoprzylepnych – Wrocław

Naklejki na foli z możliwością wykonania w dowolnym kształcie – cięte po obrysie. Stosowane techniki: druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk.
Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia. Naklejki z laminatem mogą być wodoodporne, chronią też przed detergentami, przetarciami i promieniami UV.

Usługi poligraficzne – Wrocław

Oferujemy wiele drobnych usług poligraficznych w naszym punkcie we Wrocławiu jak: wydruki i ksero, bindowanie, laminowanie, oprawa pracv magisterskich, nadruki na płytach, drobne usługi grawerskie.

Projektowanie graficzne, przygotowanie do druku

Nasi graficy to zespół kreatywnych specjalistów – posiadają duże doświadczenie w projektowaniu i przygotowaniu do druku. Chętnie doradzimy ciekawe rozwiązania graficzne, zgodne z najnowszymi trendami, które pozwolą wyróżnić Państwa produkt na tle konkurencji.