Strona główna » Reklama wizualna

Reklama wizualna

Podstawowym elementem rozwoju każdej firmy jest dobrze zorganizowana reklama, a dobrze przygotowana reklama przyciągnie klientów i stworzy pozytywny wizerunek firmy. Odpowiednio dobrane elementy tej reklamy zwiększą zauważalność i zyski.
Dajemy Państwu możliwość realizacji takiej reklamy od projektu po montaż. Produkcja reklamy wizualnej: wyklejanie tablic, szyldów, witryn i pojazdów to dziedzina w której mamy szczególne doświadczenie.
Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowo – poligraficznej, którzy służą pomocą i doradztwem. Oferujemy bogatą gamę rozwiązań technicznych.

Tablice i szyldy – wyklejanie tablic i szyldów Wrocław

Oferujemy Wyklejanie tablic i szyldów. Reklama wyklejana na tablicach to najpopularniejszy i trwały nośnik reklamowy. Tablica wyklejana jest grafiką na trwałej foli. Istnieje możliwość zabezpieczenia dodatkowym laminatem, który zabezpieczy kolory przed nie korzystnym działaniem promieni słonecznych.
Niezwykle praktycznym i jeszcze bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest oklejanie tablicy literkami z folii. Grafika na szyldach może być wykonana z folii ORACAL wycinanej na ploterze, bądź drukowanej na folii. Tablice i szyldy – Wrocław.

Tablice i szyldy grawerowane – grawerowanie tablic i szyldów Wrocław

Oferowane przez nas tablice grawerowane to niezwykle prestiżowy nośnik reklamowy. Nasze tablice i szyldy grawerowane cechują się wysoką jakością wykonania, która spełni oczekiwania wymagających klientów.

Reklama na szybach – oklejanie szyb i witryn Wrocław

Oferujemy oklejanie szyb i witryn za pomocą wielu technik.
Napisy na witrynach to nic innego jak litery wycięte z folii samoprzylepnej ORACAL. To najprostsza i najtańsza forma reklamy. Wyklejanie można powtarzać dość często ze względu na niskie koszty całej operacji. Oklejanie szyb szyb i witryn – Wrocław

Reklama na pojazdach – Oklejanie samochodów Wrocław

Proponujemy Państwu bardzo efektowną formę reklamy – oklejanie samochodów (Oklejanie pojazdów folią tzw. Car wrapping.) Reklama na samochodach jest skutecznym i nie drogim nośnikiem reklamy. Oferujemy oklejanie samochodów także na materiale magnetycznym, takie grafiki mogą być szybko usuwalne, przeznaczone do umieszczenia na karoserii. Mamy mozliwość wykonania wydruku na na foli OWV (One-way-Vision), jest to specjalna perforowana folia. oklejanie samochodów – Wrocław

Tabliczki przydrzwiowe Wrocław

Produkujemy tabliczki informacyjne przydrzwiowe wyklejane i grawerowane. Istnieje mozliwość mocowania tabliczki na ozdobnych dystansach w kolorze srebrnym lub złotym. Tabliczki przydrzwiowe wyklejane są najbardziej ekonomicznych rozwiązaniem do oznaczania pomieszczeń. Tabliczki przydrzwiowe grawerowane (grawerowanie na laminacie grawerskim) jest bardziej prestiżowym oznakowaniem gabinetów.

Tablice informacyjne zewnętrzne

Oferujemy także możliwość wykonania w tym systemie dużych tablic informacyjnych zewnętrznych.

Pozostałe nośniki reklamowe


Kasetony w profilu metalowym – produkcja kasetonów Wrocław
Kasetony w profilu aluminiowym – produkcja kasetonów w profilu aluminiowym Wrocław
Grawerowanie techniką Grawerton – Wrocław
Litery ze styroduru – Wrocław
Banery reklamowe  i siatki Mesh – produkcja banerów Wrocław
Rollupy i potykacze – Produkcja rollup Wrocław
Indentyfikatory Wrocław
Gadżety firmowe reklamowe z logo Wrocław