Strona główna » Reklama wizualna » Reklama na pojazdach – Oklejanie samochodów – Wrocław

Reklama na pojazdach – Oklejanie samochodów – Wrocław

Proponujemy Państwu bardzo efektowną formę reklamy – reklamę na środkach transportu. Oklejanie pojazdów folią tzw. Car wrapping. Reklama na samochodów to bardzo skuteczny i nie drogi nośnik reklamy.

Oklejanie samochodów – Wrocław

Oferta skierowana do posiadaczy pojedyńczego pojazdu jak i do tych, którzy mają całą flotę samochodową liczącą nawet kilkaset pojazdów. Każdy pojazd o burtach sztywnych, profilowanych, oplandekowany czy oszklony, może stać się jeżdżącą reklamą lub wizytówką firmy. Twoja reklama jest wszędzie tam, gdzie jest Twój samochód. W czasie jednego dnia o Twojej firmie mogą dowiedzieć się setki osób w różnych rejonach miasta lub Polski.

Reklama magnetyczna na pojazdach

Mamy możliwość przygotowania dowolnej reklamy na materiale magnetycznym, takie grafiki mogą być szybko usuwalne, przeznaczone do umieszczenia na karoserii. plandekach PCV. Reklama magnetyczna to nic innego jak folia reklamowa wyklejana na elastycznym podłożu magnetycznym.

Oklejanie aut i innych pojazdów z folii One-Way-Vision (OWV)

Oferujemy wykonanie reklamy na pojeździe na foli One-way-Vision, to specjalna perforowana folia. Folia umożliwia widok z jednej strony, działa na zasadzie lustra weneckiego. Folia One Way Vision to folia o unikalnej technologii i strukturze, wraz z grafiką widoczna jest z jednej strony, z drugiej jest praktycznie niewidoczna i ogranicza jedynie przenikanie światła.