Strona główna » Wizytówki

Wizytówki

Oferujemy wykonanie wizytówek takimi technikami jak: druk cyfrowy, offsetowy sitodruk a tak że termodruk (druk wypukły).
Walory estetyczne wizytówek podnosimy stosując technologię tłoczenia. Możliwe jest również foliowanie i lakierowanie wizytówek wykonywanych metodą offsetową.

Wizytówki cyfrowe

Druk wizytówek już od 50 szt. Technika w druku cyfrowym idealna dla małych nakładów z zachowaniem wysokiej jakości.

Wizytówki
Wizytówki

Wizytówki offsetowe

Druk w technice offsetowej stosujemy najczęściej przy druku dużych nakładów wizytówek – od 1000 szt. danego wzoru wzwyż, gdyż wtedy koszt jednostkowy wizytówki jest konkurencyjny w stosunku do pozostałych metod druku. Poza nakładem na cenę ma wpływ ilość zastosowanych kolorów. Wizytówki wydrukowane dwustronnie metodą offsetową w pełnym kolorze dają największe możliwości prezentacji firmy dzięki najbardziej precyzyjnemu odwzorowaniu kolorów i grafiki w tym również zdjęć.
Trwałość wizytówek podnosi zastosowany sztywny karton i foliowanie folią błyszczącą lub bardziej elegancką folią matową.
Druk offsetowy wizytówek już od 100 szt.
PANTONE i CMYK.

Sitodruk

Metodą sitodruku wykonujemy głównie wizytówki na nietypowych podłożach z użyciem nietypowych kolorów (złoty, srebrny, barwy fluoroscencyjne lub metaliczne). Dzięki tej technologi można uzyskać wizytówki wyjątkowe, oryginalne lub charakterystyczne dla branży, którą mają reprezentować. Ta metoda świetnie sprawdza się dla druku przy ograniczonej liczbie kolorów.

Druk wizytówek z uszlachetnieniem

Lakier wybiórczy UV

Druk wypukły

Wizytówki tego typu charakteryzują się widocznym, wypukłym drukiem, wyczuwalnym szczególnie w dotyku. Taki efekt końcowy uważany jest za prestiżowy i elegancki, chociaż bardzo pracochłonny, co ma wpływ na koszty produkcji.

Druk + tłoczenie

Tłoczenie można zastosować na wizytówkach wydrukowanych metodą offsetową. Dodatkowe akcenty w postaci wytłoczonego logotypu lub innych elementów graficznych dodają wizytówce niepowtarzalnego, ekskluzywnego charakteru. Stosuje się tłoczenie suche polegające na wyciskaniu, przygotowanymi w tym celu pieczęciami, uwypukleń na kartoniku lub tłoczenie kolorowymi foliami.


Poniżej znajdą państwa formularz zlecający wykonanie standardowych wizytówek, jeśli państwa projekt jest bardziej zaawansowany, wymaga uszlachetnień lub specjalnego papieru prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: grafik@printylandia.pl lub formularz kontaktowy na stronie Kontakt

Chcesz zamówić wizytówki cyfrowe?

Cennik standardowych wizytówek cyfrowych

Ceny uwzględniają sam wydruk projektu dostarczonego przez klienta.
Projekt musi być poprawnie przygotowany do druku.
Zobacz jak przygotować plik do druku

W przypadku gdy klient nie posiada jeszcze swojego projektu lub dostarczony plik jest niezgodny z wymogami przygotowania do druku i wymaga poprawek, doliczona zostanie opłata za projekt po ówcześniejszej wycenie.

nakład (szt.)jednostronnedwustronne
503545
100 5565
20098118
500195245

Gramatura papieru (do wyboru):
– satyna biała
– 300g kreda mat
– DNS papier biały tępy matowy 300g
– tekstura (krateczka jednostronna biała lub kremowa)
– płótno dwustronne białe i kremowe 250g
– gładki kremowy 300g

Projekt: Gotowy plik od klienta
Rodzaj uszlachetnienia: Cena nie zawiera uszlachetnienia
(uszlachetnienie wymaga osobnej wyceny płatne)

Zamów wizytówkę


Wizytówki druk